המולטיטסקינג קטגוריה אחרת הטרנדים החמים באיפור 2020

הטרנדים החמים באיפור 2020

את מתחנת בחורף ?כדאי שתקראי כמה דברים שיעזרו לך להיכנס לאווירה.מצד אחד את רוצה להיות טרנדית ומעודכנת נכון לצו השעה אחרונה של האיפור, מצד שני את לא רוצה ליפול כקורבן אופנה - קורה לטובות ביותר.
wedding | 01.01.2020 243

מוד חורף הופך הכל לדרמטי יותר, בקטע טוב כן ?:) אם בקיץ היינו משקיעות יותר בצבעים רכים ומתחברים באופן אוטומטי ללבן וסגול לילך בחורף נלך על צבעי אדמה בורדו אדום חמרה וורדו כהה וניוד ....

פגשנו את קרן, מאפרת כלות למעלה מעשור לשיחת טרנדים של איפור לחורף 2020, והיא המליצה עבורנו -  חמישה טיפים ברזל שיכולים להיות רלוונטים גם בעוד 20 שנה כשתפתחי את האלבום לנכדים שלך. מסתמן שצלליות כהות ומעושנות יהיו החותמת הרשמית של חורף 2020 באיפור אם המאפרת שלך יודעת להצליל אותן נכון .
זה יתן לך מראה עשיר דרמטי ומעודכן יש חוק לא כתוב אבל ידוע , אם הבלטת את השפתיים תניחי לעיניים, וההפך לא להבליט גם וגם תתחילי לעבות.

 לקראת החורף אפשר לשחק קצת עם הצורה של הגבות . כדאי לזכור שצורת הגבה משנה 180 את מבנה הפנים ככה שאם את לא בטוחה שזה בשבילך כדאי לעשות פיילוט כמה חודשים לפני במידה ויש לך את הזמן.

 אם אין לך זמן אז יש גם לזה פיתרון – מילוי ועיצוב גבות דקות . אנחנו מעדיפות טבעי כמה שאפשר לא רחוק מהגבות יש את הריסים – ארוכים ויפים . כדאי שיודבקו במקצועיות אחרת זה נשאר על השמלה של הדודה לא נעים. אם הזכרנו למעלה היסטוריה אז הרטרו חזר ובגדול , איפור ששם דגש על מרקמים מסוימים מדגיש את עצמות הלחיים הטיפ החשוב ביותר .


טיפ אחרון! תראו קודם עבודות של אותה מאפרת החיבור פה הוא מאסט, אל תהססי לבקש איפור ניסיון גם כדי לבחון את העבודה וגם את הכימיה בינכן.

עקבו אחרינו

הרשמו לניוזלטר ותהנו מהטבות ותוכן איכותי